Szkolenia, które odbędą się w formule online, będą dotyczyć tematów:
- „Wystąpienia publiczne" (16.09.2021 r.)
- „Zarządzanie sobą w czasie - aspekty praktyczne" (23.09.2021 r.).
Drugie z zaplanowanych szkoleń sprzyja rozwinięciu umiejętności efektywnego wykorzystania czasu. Pracownicy poznają sprawdzone metody i techniki efektywnego zarządzania sobą w czasie, nauczą się określać osiągalne cele i ustalać priorytety w realizacji zadań. Będzie to pomocne w szczególnoci w pracy z klientami rejestrującymi się w urzędach pracy.








