-
Nie masz planów na weekend 12-14 maja 2023 roku?
- Chcesz miło i kreatywnie spędzić czas z rodziną?
To największa impreza poświęcona tematyce Funduszy Europejskich w Polsce!
Możesz zabrać swoich bliskich na atrakcje zorganizowane stacjonarnie w tym roku stacjonarnie.
Już jutro, w sobotę 13 maja od godziny 14:00, zapraszamy Cię na festyn rodzinny do Miasteczka Europejskiego w Urzędzie Marszałkowskim i na Dzień otwarty w Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Toruniu. Przyjdź do nas na Plac Teatralny 2 w Toruniu!
Festyn rodzinny przy Urzędzie Marszałkowskim to świetna okazja by poznać beneficjentów funduszy unijnych i miło spędzić czas. W programie przewidziano m.in.: symulator jazdy, malowanie buziek, warsztaty kreatywne, fotobudkę, watę cukrową oraz konkursy, a także tort przygotowany z okazji 10. edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich.
Wstęp jest bezpłatny!
Z kolei w Głównym Punkcie Informacji Funduszy Europejskich będzie można zasięgnąć niezbędnej wiedzy i zapoznać się z publikacjami na temat środków unijnych.
Zapraszamy!
Akcja DOFE jest częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Pozwala ona bliżej poznać różnorodność projektów realizowanych z pomocą dotacji unijnych.








